Noclegi

Od lata 2009 oddaliśmy do dyspozycji gości budynek „Za stodołą”. Znajdują się w nim 2, 3, 4 i 5-osobowe pokoje z łazienkami oraz przestronna jadalnia.

Dzisiejszy układ budynków, dawniej wielkiego, a dzisiaj małego gospodarstwa rolnego został stworzony pod koniec XIX wieku.

W skład zabudowań wchodzi: 130-letnia Tradycyjna Chata Kaszubska zbudowana z gliny (mur pruski), budynek gospodarczy, gdzie ówcześni gospodarze przygotowywali pokarm dla zwierząt – obecnie zwany „kamiennym” (mury wykonano z kamienia), drewniana stodoła oraz stara szopa – przebudowana aktualnie na budynek z kwaterami agroturystycznymi. Tworzy to mały quasi skansen, przystosowany do pobytu gości.

W budynku z kwaterami agroturystycznymi goście mają do dyspozycji przez cały rok:

  • jedno mieszkanie wakacyjne (dwie sypialnie, pokój dziennego pobytu, łazienka, wyposażona kuchnia, telewizor)
  • segment integracyjny, w którym na dole jest sala z kominkiem, jadalnia i kuchnia oraz dwie łazienki do wyłącznej dyspozycji gości wynajmujących pokoje w tym segmencie. Na poddaszu zaś znajdują się trzy pokoje.

Wygodne dla naszych gości jest to, że nie muszą zostawiać swoich zwierząt w domu na czas wyjazdu, mogą z nimi do nas przyjechać.