Atrakcje

Na posesji znajdują się cztery pomniki przyrody – dwa trzystuletnie cisy oraz nieco tylko młodsze lipa i jesion. Jeden ze starych cisów – drzewo cały rok zielone, stoi na środku podwórka. Jest to drzewo pod ochroną. Pochłania wszelkie pyły i toksyny znajdujące się w powietrzu. Rośnie jednak bardzo wolno, bo w ciągu 50 lat osiąga wysokość 1,5 m. Nie tylko cisy sprawiają, że powietrze jest czyste. Bliskość lasów (100 m), odległość od szosy (800 m) i cisza (najbliższe zabudowania znajdują się 300 m od domu) są gwarantem nieskażonego powietrza.

Na terenie posiadłości znajduje się nowe trawiaste boisko wyposażone w profesjonalny sprzęt do gry w siatkówkę, badmintona i piłkę nożną oraz w kosze do koszykówki. Lubiącym celnie rzucać proponujemy rzuty lotkami do celu. Jest też nowo urządzony trawnik, na którym z przyjemnością można się wylegiwać. Są oczywiście krzesełka, leżaki itp. Gdyby jednak nasi goście znudzili się leżeniem i siedzeniem nad Jeziorem Wielkim znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego, aby przy odrobinie wysiłku fizycznego kołysać się na tafli wody czując miły jej chłód dodatkowo smagani powiewami wiatru w dotykach promieni słońca. A kiedy zacznie kropić deszczyk na gości czeka profesjonalny stół bilardowy i piłkarzyki – tutaj emocje sięgną zenitu. Gdy nadejdzie wieczór przy jednym z dwóch miejsc na ognisko należy piekąc kiełbaski lub grilując uzupełnić stracone kalorie. Dla małych dzieci jest plac zabaw. Oferujemy także duży wybór gier planszowych. Dla lubiących taniec udostępniamy sprzęt nagłaśniający.

Oczywiście jak przystało na pobyt na wsi proponujemy gościom mleko prosto od krowy, świeże jaja, biały ser, swojski chleb oraz w okresie czerwiec – lipiec truskawki – to wszystko u najbliższych sąsiadów. Lasy obfitują w grzyby, maliny, jeżyny i jagody. Serdecznie zapraszamy, aby skorzystać ze wszystkich zalet naszej Agroturystyki Na Górce.

Jesteśmy także w stanie skontaktować Państwa z profesjonalistami, którzy poprowadzą gry i zabawy integracyjne, jak na przykład zjazd ukośny na linie, ścianka wspinaczkowa, paintball, podchody nocne itp.